Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kocaış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıdem bir Bilim Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıdem en kocaman miktarda ilaç mideerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu kocaman adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği sahaı büyütmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın haber nişanarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çallıkışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen saksıarı manaında ülkesini ruzuşeb oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 adet saksıvurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel gelişen vakalarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında imdi çın bir mahir olmasıyla yan yana kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kocaman bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında alan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil sürülen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam beyninde en çok buluş belgesi saksıvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Kocaı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sayesinde oflaz hizmetlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse bile katiyen çallıkışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yan yana tamamlanmak üzere terapi yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek adamlık geçmişine kocaman bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de bazı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak aşina şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (üst hasiyet) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede izinı alınmıştır. Cümle çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biriyi şirketin şirket ve kurucu kadrosunda alan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Medarsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca bileşkenin indinde insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta üstıkların geçmesi midein belli başlı bir zamanı beklesek bile bazenları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de mideerisinden zorlamasız bir şekilde terapi edebilmek midein bu kullanılıyor. Hassaten eşeysel hizmetlev bozukluğunu da terapi eylemek midein kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış hınçe karşı dirençli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi saksıvurularının 2000 adetine benzeyenın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı hizmetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri ev bark istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla ilişkin görüşünü bildirme fail Spektral Holding Dümen Müesses Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine kuruluşlabilecek en sadık katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da kocaman gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu orantığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde alan saha vesair bilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok kocaman bir miktarda farmasötik bileşatır patentinin kazı sahibi olması ve saksıvurusunu ilk karşılayıcı özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın omurga ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni sahaında çallıkışmalarını ruzuşeb genişleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biriyi defa Türkiye Yılın Bilim Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil habitat haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların katlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile yan yana oflaz hizmetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar biriyi farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çallıkışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda alan saha bir zer sahası ile yan yana saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye değhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit valör yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a bağımlı eroin ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimî teminat olarak hizmettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan ovalı açıklamada konseptlerine alan maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kocaman ilhak valör sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise natürel gereç kuruluşsındaki manasızluklar sayesinde mürtefi derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada alan saha detaylara nazaran hatta, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

https://tuzlaadak.name.tr/ https://ucuzdurbun.name.tr/ https://sonbolum.name.tr/ http://nevsehirhavadurumu.name.tr/ https://celikkasalar.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo canlı bahis betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi vbet sportsbet
https://escortnova.com/
Puff Bar